Mazowieckie: Wypadek na "siódemce" w stronę Warszawy. Droga zablokowana.

Środa, 10 maja 2017 (15:22)

W środę po południu doszło do wypadku autokaru pracowniczego, przewożącego 40 pasażerów na obwodnicy Grójca (Mazowieckie). Pięć osób z obrażeniami ciała odwieziono do szpitala. Droga krajowa nr 7 w stronę Warszawy jest zablokowana.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /PAP/Darek Delmanowicz /PAP
Zdj. ilustracyjne
/PAP/Darek Delmanowicz /PAP

Jak poinformowała PAP oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grójcu podkom. Agnieszka Wójcik, z nieustalonych na razie przyczyn autokar zjechał na prawą stronę jezdni, uderzył w barierę energochłonną i przewrócił się na bok. "Pięć osób z obrażeniami niezagrażającymi życiu trafiło do szpitala" - powiedziała Wójcik.

Reklama

Kierowca autokaru był trzeźwy. Policja ustala okoliczności wypadku. Ruch w stronę Warszawy jest zablokowany. Policjanci kierują na objazd na wysokości Grójca z krajowej "siódemki" na drogę krajową nr 50. Według policji utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podlaskie: Dwie osoby zginęły na drodze

    Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 19 w pobliżu miejscowości Ploski (woj. podlaskie). Według wstępnych informacji policji, mogły one przebiegać... więcej