Mazowieckie: W Płocku - czasowe utrudnienia na drodze krajowej nr 60

Wtorek, 10 września 2013 (15:28)

Od 12 do 16 września kierowcy przejeżdżający przez centrum Płocka (Mazowieckie) napotkają tam na utrudnienia związane z remontem jezdni. W tym czasie nie będzie możliwy wjazd i wyjazd z ul. Bielskiej i biegnącej tamtędy drogi krajowej nr 60 Kutno-Ciechanów.

Zdjęcie

Podczas planowanych tam robót drogowych nawierzchnia jezdni wzmocniona zostanie specjalnymi siatkami /Lech Gawuc /Reporter
Podczas planowanych tam robót drogowych nawierzchnia jezdni wzmocniona zostanie specjalnymi siatkami
/Lech Gawuc /Reporter

Jak poinformował we wtorek płocki Urząd Miasta, od czwartku do poniedziałku najpoważniejsze utrudnienia występowały będą w Al. Jachowicza w rejonie skrzyżowań ulic: Jachowicza-Bielska-Kobylińskiego i Jachowicza-Obrońców Westerplatte-Nowy Rynek.

Podczas planowanych tam robót drogowych nawierzchnia jezdni wzmocniona zostanie specjalnymi siatkami i wraz z warstwą ścieralną asfaltu. W przypadku opadów deszczu harmonogram prac oraz termin zakończenia robót może ulec zmianie.

Reklama

Urząd Miasta Płocka apeluje do kierowców, którzy od 12 do 16 września planują podróż przez Płock drogą krajową nr 60, o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowań o czasowej organizacji ruchu pojazdów, która będzie obowiązywała w czasie robót drogowych.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również