Mazowieckie: Tragiczny wypadek na DW632 w Łajskach

Sobota, 5 września 2020 (14:38)

Jedna osoba zginęła, a dwie inne zostały poszkodowane w wypadku, do jakiego doszło na DW632 w Łajskach w powiecie legionowskim - poinformował nadkom. Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Trasa jest zablokowana.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Nadkom. Florczak poinformował, że o godzinie 10.02 na ulicy Nowodworskiej w Łajskach w ciągu drogi nr 632 doszło do zderzenia samochodów marki Ford, którym podróżowały dwie osoby, oraz marki KIA, którym kierowała kobieta. Poniosła ona śmierć na miejscu.

- W tej chwili na miejscu trwają czynności procesowe z udziałem i pod nadzorem prokuratora rejonowego z Legionowa. Ustalamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia - dodał.

Reklama

Poinformował też, że droga jest całkowicie zablokowana w dwóch kierunkach, a objazdy wytyczono ulicami Suwalną i Sikorskiego.

Według niego dwie osoby podróżujące fordem, "przytomne, ale z obrażeniami" zostały przewiezione do okolicznych szpitali. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podkarpackie: Miał dwa promile. Wjechał w dom

    Niemal dwa promile alkoholu miał kierowca citroena, który w środę rano staranował ogrodzenie i uderzył w dom znajdujący się przy ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej (Podkarpackie). więcej