Mazowieckie: Śmiertelny wypadek. Kobieta zginęła na miejscu

Czwartek, 6 grudnia 2018 (14:43)

Na dk 17 w miejscowości Gocław na odcinku Kołbiel - Garwolin doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Kobieta kierująca osobówką zginęła na miejscu.

Jak poinformował oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie asp. szt. Marek Kapusta, kobieta kierująca samochodem osobowym suzuki w dotychczas niewyjaśnionych okolicznościach zjechała na przeciwległy pas drogi i czołowo zderzyła się z ciężarową skanią. 50-letnia kobieta zginęła na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Policja prowadzi czynności na miejscu zdarzenia. Na chwilę obecną droga jest całkowicie zablokowana.

Wyznaczono objazd w obu kierunkach. Jadąc od strony Warszawy, policja kieruje samochody w miejscowości Kołbiel na dk 50, potem na drogę wojewódzką 862, następnie na drogę wojewódzką 805 do Lipówek. Tam następuje powrót na dk 17. Jadąc od strony Lublina objazd przebiega analogicznie w drugą stronę - poinformował Punkt Informacji Drogowej w Warszawie.

W miejscu zdarzenia od Lubic do Puznówki tworzą się korki. Utrudnienia będą trwały do czasu zakończenia czynności przez policję.

Reklama

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Podkarpackie: 21-letni motocyklista zginął w wypadku w Zawierzbiu

    21-letni motocyklista zginął w sobotę na drodze powiatowej w Zawierzbiu na Podkarpaciu. Motocykl, którym kierował mężczyzna, uderzył w tył samochodu dostawczego – poinformowała rzeczniczka prasowa... więcej