Mazowieckie: Samochód potrącił pieszego. Utrudnienia

Środa, 20 marca 2019 (16:03)

Około godz. 15 w środę samochód osobowy potracił pieszego na dk 7 w Tarczynie (woj. mazowieckie). Jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. Osoby dojeżdżające do Tarczyna są proszone o wybranie dróg alternatywnych - powiedział PAP nadkom. Jarosław Sawicki z piaseczyńskiej policji.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /INTERIA.PL
Zdj. ilustracyjne
/INTERIA.PL

"Tuż przed godziną 15 w miejscowości Tarczyn na dk 7 w kierunku Warszawy doszło do potrącenia mężczyzny. W tej chwili trwa akcja ratownicza" - powiedział PAP oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Piasecznie nadkom. Jarosław Sawicki.

Jak poinformował, jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. "Apelujemy, by kierowcy jadący z kierunków: Kraków i Radom na Warszawę omijali Tarczyn. W tym momencie już na miejscu są policjanci i kierują na inne drogi, ale osoby dojeżdżające do Tarczyna proszone są o wybranie dróg alternatywnych" - dodał.

Reklama

Jak podaje GDDKiA, utrudnienie może potrwać do dwóch godzin.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej