Mazowieckie: Motocyklista zginął w wypadku na dk 7

Piątek, 14 czerwca 2019 (22:29)

46-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kowalewko (gmina Glinojeck) - poinformował asp. Norbert Cibor z mazowieckiej policji.

Zdjęcie

/INTERIA.PL
/INTERIA.PL

Do zderzenia z pojazdem marki renault doszło w momencie, kiedy motocyklista próbował go wyprzedzić.

Wypadek wydarzył się po godz. 19 na drodze krajowej nr 7 na odcinku Płońsk-Mława w miejscowości Kowalewko (gmina Glinojeck). 

Reklama

"Kierujący motocyklem 46-letni mężczyzna wyprzedzał pojazd marki renault, którym podróżowały cztery osoby, czyli kierowca plus trzech pasażerom. W tym czasie kierujący pojazdem renault wykonywał manewr skrętu w lewo w drogę gminną w kierunku miejscowości Zygmuntowo i na skrzyżowaniu doszło do zderzenia. Kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu" - poinformował asp. Norbert Cibor z biura prasowego mazowieckiej policji.

Jak zaznaczył asp. Cibor, pasażerom i kierowcy z renault nic się nie stało. "Kierowca renault był trzeźwy. Od motocyklisty w takim wypadku pobierana jest krew" - powiedział.

Utrudnienia w tym miejscu trwały dwie godziny. Wówczas ruch odbywał się wahadłowo. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: 12-kilometrowy korek na A4 pod Wrocławiem

    12 kilometrów długości ma zator pojazdów na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Spowodowany jest on zwężeniem trasy w związku z remontem wiaduktu. Zalecany jest objazd - najlepiej już od węzła Legnica... więcej