Mazowieckie: Audi A6 wypadło z drogi, dwóch młodych mężczyzn nie żyje

Środa, 23 grudnia 2020 (10:44)

Dwóch młodych mężczyzn zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło w powiecie kozienickim na Mazowszu. Trzy inne osoby jadące audi A6, które wypadło z drogi na zakręcie i uderzyło w drzewo, trafiły do szpitali w Radomiu i Kozienicach.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Daniel Dmitriew /Agencja FORUM
zdj. ilustracyjne
/Daniel Dmitriew /Agencja FORUM

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach mł. asp. Ilona Tarczyńska, do wypadku doszło ok. godz. 6.30 w miejscowości Żytkowice, na drodze wojewódzkiej nr 691, między Pionkami a Garbatką Letnisko. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi A6 na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo - przekazała rzeczniczka.

Reklama

Tarczyńska dodała, że samochodem jechało pięciu młodych mężczyzn. Dwóch z nich zginęło na miejscu, trzech z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitali w Radomiu i Kozienicach.

Okoliczności wypadku bada policja pod nadzorem prokuratury.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek w pobliżu Radomia. Nie żyje 21-latek

    W środę przed południem niedaleko Radomia doszło do śmiertelnego wypadku. 21-letni kierowca opla zginął na miejscu w wyniku zderzenia z ciężarówką. O zdarzeniu poinformowała Justyna Leszczyńska z... więcej