Małopolskie: Zderzenie czterech samochodów na zakopiance

Środa, 2 stycznia 2019 (10:19)
Aktualizacja: Środa, 2 stycznia 2019 (12:38)

Na zakopiance w Naprawie zderzyły się cztery samochody. Popularna droga pod Tatry jest zablokowana – poinformowała rzeczniczka suskiej policji Anna Gąsiorek-Rezel. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Zdjęcie

Wzmożony ruch samochodowy na Zakopiance / 	Grzegorz Momot    /PAP
Wzmożony ruch samochodowy na Zakopiance
/ Grzegorz Momot /PAP

W Naprawie doszło do zderzenia samochodu dostawczego z trzema samochodami osobowymi. Kierowca jednego z pojazdów został przewieziony do szpitala. Pozostali uczestnicy wypadku nie doznali poważniejszych obrażeń.  

"Kierujący volkswagenem golfem, jadąc w kierunku Krakowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem osobowym. Na oba pojazdy najechały kolejne dwa auta" - powiedziała asp. sztab. Anna Gąsiorek-Rezel.  

Reklama

Droga jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje ruch na objazd przez Mszanę Dolną.  

W środę na zakopiance panuje wzmożony ruch w związku z wyjazdami turystów, którzy pod Tatrami witali Nowy Rok. W korku trzeba odstać już przy samym wyjeździe z Zakopanego, a sznur aut ciągnie się aż do Nowego Targu. Podróż samochodem z Zakopanego do Krakowa w środę rano trwała ponad trzy godziny.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • A4 zablokowana po wypadku. Rannego zabrał śmigłowiec

    Po zderzeniu dwóch aut ciężarowych pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice zablokowana jest autostrada A4 w kierunku Wrocławia. W wypadku ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala. więcej