Lubuskie: Wypadek przed bramkami na A2

Niedziela, 5 stycznia (13:11)

Trzy samochody osobowe zderzyły się przed punktem poboru opłat Tarnawa na autostradzie A2. Obrażenia odniosły trzy osoby. Jak poinformowała spółka Autostrada Eksploatacja, kierowcy jadący w stronę Świecka muszą się liczyć z utrudnieniami, które mogą potrwać cztery godziny.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Rzecznik prasowy spółki Autostrada Eksploatacja Renata Rychlewska poinformowała, że po zderzeniu trzech samochodów na placu poboru opłat w Tarnawie trzy osoby zostały przewiezione do szpitala na obserwację. Do zderzenia doszło około godziny 11.15.

Przez powypadkowe utrudnienia ruch w kierunku Świecka na A2 jest spowolniony. 

Reklama

"Czas oczekiwania na dojazd do punktu poboru opłat w Tarnawie i zapłacenie za przejazd autostradą w tej chwili wynosi ok. 30 minut" - powiedziała Rychlewska.

"Jeżeli kierowcy nie chcą czekać w tym korku, mogą zjechać z A2 na węźle Torzym, to jest węzeł przed punktem poboru opłat w Tarnawie" - dodała. 

Według informacji spółki Autostrada Eksploatacja, utrudnienia w ruchu mogą potrwać cztery godziny.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Śmiertelny wypadek na dk 57, nie żyje 20-letni mężczyzna

    Na drodze krajowej nr 57 w miejscowości Rembielin (Mazowieckie) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął 20-letni mężczyzna - poinformował w poniedziałek rzecznik Komendy... więcej