Lubuskie: Trzy ofiary śmiertelne wypadku drogowego

Czwartek, 13 czerwca 2019 (10:32)

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę w pow. międzyrzeckim. W jego wyniku śmierć poniosło trzech obywateli Ukrainy, czwarty walczy o życie w szpitalu – poinformowała w czwartek Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

Do wypadku doszło w środę po godzinie 17 na lokalnej drodze między Pszczewem a Nowym Gorzyckiem w gm. Pszczew. Z nieustalonej jeszcze przyczyny kierujący oplem astra stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Samochodem jechało czterech obywateli Ukrainy. Na miejscu zginęło dwóch. Dwaj pozostali w bardzo ciężkim stanie trafili do szpitali. Niestety mimo wysiłków lekarzy jednej z nich zmarł podczas operacji. Mężczyźni ci byli w wieku od 31 do 38 lat.

Reklama

"Czwarty z uczestników wypadku - 19-latek - przebywa w szpitalu w Gorzowie. Jego stan jest bardzo ciężki" - powiedziała PAP Łętowska.

Śledztwo w sprawie tragedii prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Międzyrzeczu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warmińsko-mazurskie: Dk 58 zablokowana po wypadku. Nie żyje rowerzystka

    Po wypadku, w którym zginęła rowerzystka, zablokowana jest droga krajowa nr 58 między Szczytnem a Jedwabnem (woj. warmińsko-mazurskie). Policja wprowadziła objazdy dla samochodów osobowych,... więcej