​​Lubuskie: Tragiczny wypadek. Nie żyje młoda kobieta

Sobota, 18 stycznia (12:38)

Policja i prokuratura ze Strzelec Krajeńskich (lubuskie) wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy na drodze krajowej nr 22 w tej miejscowości. Poniosła w nim śmierć 23-letnia kobieta, a dwie osoby zostały ranne - poinformował Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Do tragedii doszło w sobotę, około godziny 1.30 na wylocie ze Strzelec w kierunku Dobiegniewa. Kierująca osobowym chryslerem straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

"W wyniku wypadku 23-latka poniosła śmierć. Jadący z nią dwaj mężczyźni zostali ranni. Pogotowie zabrało ich do szpitala. Bezpośrednio po wypadku byli przytomni" - powiedział Bartos.

Reklama

Śledztwo mające wyjaśnić okoliczności i przyczynę tragedii nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich. Po wypadku DK 22 była przez kilka godzin zablokowana. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Świętokrzyskie: Zderzenie samochodu ze stadem jeleni. Dziecko w szpitalu

    Samochód osobowy uderzył w przechodzące przez jezdnię stado jeleni. Do wypadku doszło w okolicach Jacentowa (woj. świętokrzyskie). Jadące z dwojgiem dorosłych roczne dziecko trafiło na konsultację... więcej