Lubuskie: Potrącił dwie kobiety. Szuka go policja

Niedziela, 30 czerwca 2019 (13:09)

Zielonogórska policja poszukuje kierowcy, który minionej nocy wjechał w dwie kobiety siedzące na skraju chodnika na ul. Piaskowej w Nowogrodzie Bobrzańskim i uciekł z miejsca wypadku - poinformowała Małgorzata Barska z policji w Zielonej Górze.

Zdjęcie

Policja szuka kierowcy, który potrącił dwie kobiety (zdjęcie ilustracyjne) /Jan Graczyński /East News
Policja szuka kierowcy, który potrącił dwie kobiety (zdjęcie ilustracyjne)
/Jan Graczyński /East News

Jedna z pokrzywdzonych kobiet odniosła poważne obrażenia - ma złamaną miednicę, odmę płucną i krwiaka wątroby. Druga doznała powierzchownych obrażeń i po opatrzeniu wyszła ze szpitala.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kobiety po imprezie towarzyskiej postanowiły jeszcze porozmawiać i usiadły na chodniku. Około godziny 1.30 w niedzielę wjechał w nie kierowca auta osobowego i uciekł z miejsca wypadku.

Reklama

"Sprawca najprawdopodobniej poruszał się srebrnym volkswagenem touranem bądź sharanem. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z zielonogórską policją. Oczywiście nasi funkcjonariusze również pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem osoby odpowiedzialnej za to potrącenie" - powiedziała PAP Barska.

O zdarzeniu napisała w niedzielę na swoim portalu "Gazeta Lubuska".

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • A4 zablokowana po wypadku. Rannego zabrał śmigłowiec

    Po zderzeniu dwóch aut ciężarowych pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice zablokowana jest autostrada A4 w kierunku Wrocławia. W wypadku ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala. więcej