Lubuskie. Dwie ofiary wypadku autobusu

Wtorek, 25 lipca 2017 (20:33)
Aktualizacja: Środa, 26 lipca 2017 (06:14)

Policja odblokowała DK 24 w miejscowości Przytoczna (Lubuskie), po tym jak ok godz. 19. doszło do zderzenia auta osobowego i autobusu. W wypadku zginęły dwie kobiety podróżujące samochodem, droga była nieprzejezdna przez kilka godzin.

Zdjęcie

Wypadek; zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /Reporter
Wypadek; zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /Reporter

Według ustaleń policji samochód marki opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas i zderzył się czołowo z autokarem. Kobieta kierująca autem i pasażerka zginęły na miejscu.

"Autokar poruszał się na ukraińskich tablicach rejestracyjnych. Podróżowało w nim osiem osób, w tym dwóch kierowców - obaj byli trzeźwi. Nikomu z autokaru nic się nie stało" - powiedziała PAP rzeczniczka policji w Międzyrzeczu asp. Justyna Łętowska.

Reklama

DK 12 na odcinku ze Skwierzyny do Pniew przez kilka godzin była nieprzejezdna, wyznaczono objazdy. Krótko po północy policja przywróciła ruch.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Zderzenie ciężarówki z busem. Pięć osób rannych

    Pięć osób zostało poszkodowanych w zderzeniu samochodu ciężarowego z busem, w którym podróżowało dwunastu pasażerów. Wypadek wydarzył się w poniedziałek wcześnie rano na dawnej drodze wylotowej z... więcej