​Lubelskie: Zginął rowerzysta potrącony na skrzyżowaniu

Sobota, 21 grudnia 2019 (19:09)

Na drodze krajowej nr 12 w Struży-Kolonii w Lubelskiem zginął rowerzysta potrącony na skrzyżowaniu - poinformowała asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. Drogę zamknięto; są duże utrudnienia w ruchu.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 16 na drodze krajowej nr 12 w Struży-Kolonii na odcinku Piaski-Chełm.

Wstępnych ustalenia policji wskazują, że mężczyzna przejeżdżał na rowerze przez skrzyżowanie i został potrącony przez co najmniej jeden samochód osobowy. Według relacji świadków w zdarzeniu brało udział też inne auto. Wskutek doznanych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu.

Reklama

Policja na czas oględzin, które prowadzi pod nadzorem prokuratora, zamknęła drogę i wytyczyła objazdy. Tworzą się duże korki.

Jak podał dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA w Lubelskiem, jadąc w kierunku Lublina, z miejscowości Pełczyn trzeba skręcić na Trawniki. Stamtąd drogą wojewódzką nr 838 dojechać do Fajsławic na dk nr 17, która doprowadzi do S12 w miejscowości Piaski.

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze ok. trzech godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: Tragiczny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego i osobowego citroena

    W miejscowości Żabowo niedaleko Sierpca ciężki ciągnik rolniczy fendt, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najechał na osobowego citroena. 43-latka kierująca samochodem nie przeżyła. Lekarz... więcej