Lubelskie: Trzy ofiary zderzenia osobówki z cysterną

Czwartek, 16 kwietnia 2020 (12:55)

Trzy osoby zginęły w czwartek w wypadku w pobliżu miejscowości Kozaki pod Biłgorajem (Lubelskie). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką – poinformowała policja.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 849 w pobliżu miejscowości Kozaki, w powiecie biłgorajskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym volkswagenem nie zachował należytej ostrożności. Na zakręcie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym - cysterną marki mercedes.

Trzech mężczyzn, którzy jechali volkswagenem, zginęło na miejscu - poinformowano na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Reklama

Kierujący mercedesem 58-latek, mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy. Policja podjęła czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności wypadku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Groźny wypadek na "zakręcie mistrzów" w Rudzie Śląskiej. Jest nagranie

    Kierowca wpadł w poślizg, a samochód z dużą siłą uderzył w pobocze i wyskoczył w powietrze. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na DTŚ w Rudzie Śląskiej. Zarejestrowała je kamera monitoringu. więcej