Lubelskie: Trzy ofiary zderzenia osobówki z cysterną

Czwartek, 16 kwietnia (12:55)

Trzy osoby zginęły w czwartek w wypadku w pobliżu miejscowości Kozaki pod Biłgorajem (Lubelskie). Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką – poinformowała policja.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 849 w pobliżu miejscowości Kozaki, w powiecie biłgorajskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący osobowym volkswagenem nie zachował należytej ostrożności. Na zakręcie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem ciężarowym - cysterną marki mercedes.

Trzech mężczyzn, którzy jechali volkswagenem, zginęło na miejscu - poinformowano na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Reklama

Kierujący mercedesem 58-latek, mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, nie odniósł poważnych obrażeń. Był trzeźwy. Policja podjęła czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności wypadku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek w Pyrzycach. Kierowca wypadł z auta

    Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (20 września) na odcinku Stary Przylep-Zaborsko w powiecie pyrzyckim (woj. zachodniopomorskie). Kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie stracił... więcej