Lubelskie: Śmierć 19-latka. Nietrzeźwy kierowca

Wtorek, 13 października 2020 (10:12)

19-letni pasażer poniósł śmierć, po tym jak samochód daewoo, którym jechał, wypadł z drogi w miejscowości Andrzejów, niedaleko Janowa Lubelskiego (Lubelskie). Kierowca samochodu był nietrzeźwy - poinformowała we wtorek policja.

Zdjęcie

Lubelskie: 19-letni pasażer zginął w wypadku, kierowca był nietrzeźwy, zdj. ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Lubelskie: 19-letni pasażer zginął w wypadku, kierowca był nietrzeźwy, zdj. ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (12-13 października), na lokalnej drodze w Andrzejowie, w powiecie janowskim. Według wstępnych ustaleń policji samochód daewoo, którym jechały trzy młode osoby, na prostym odcinku drogi wpadł do rowu i uderzył w mostek prowadzący do posesji.

"Na miejscu w wyniku poniesionych obrażeń zginął 19-letni pasażer, który wypadł z samochodu. Z obrażeniami do szpitala trafiła 20-letnia pasażerka" - podała w komunikacie rzeczniczka komendy policji w Janowie Lubelskiem, aspirant sztabowy Faustyna Łazur.

Reklama

Kierujący pojazdem 19-latek nie odniósł obrażeń. Był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: W Myślenicach drewno wysypało się na zakopiankę

    Nietypowy powód blokady na zakopiance. W Myślenicach, na trasie w kierunku Krakowa, z jednego z samochodów ciężarowych wypięła się przyczepa, a z niej wysypało się drewno. Droga jest już przejezdna. więcej