Łódzkie: Zderzenie busa z koparką. Jedna osoba ranna

Czwartek, 15 listopada 2018 (13:10)

Jedna osoba została ranna w wypadku, do jakiego doszło w czwartek na DK 91, gdzie w miejscowości Koryta (woj. łódzkie) zderzył się bus z koparką. Droga w tym miejscu jest zablokowana, policja wprowadziła objazdy.

Zdjęcie

Zdj. ilustracujne /KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News
Zdj. ilustracujne
/KAROLINA MISZTAL/REPORTER /East News

O zdarzeniu poinformował w czwartek PAP dyżurny Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Do wypadku doszło w miejscowości Koryta, między Łęczycą a Krośniewicami. Kilka minut przed godz. 12 zderzyły się tam bus i koparka; jedna osoba została ranna.

Jak informują drogowcy, w wyniku zdarzenia jezdnia jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd przez Topolę Królewską-Witonię-Kutno-obwodnicą Krośniewic do drogi DK91. Objazd dotyczy podróżujących na odcinku Łęczyca-Krośniewice. Kierowcy podróżujący do pobliskich miejscowości kierowani są na objazdy drogami lokalnymi.

Reklama

Według drogowców, utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej