Łódzkie: Zablokowana autostrada A2 w kierunku Warszawy

Sobota, 13 stycznia 2018 (16:08)

Zablokowana jest autostrada A2 w kierunku Warszawy po wypadku, którego doszło w sobotę po południu między węzłami Łódź Północ i Brzeziny (Łódzkie). W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło na 366 km autostrady A2 w stronę Warszawy w okolicach miejscowości Nowostawy w woj. łódzkim - poinformował dyżurny ruchu łódzkiego Punku Informacji Drogowej GDDKiA. Na trasie doszło do wywrócenia pojazdu. Ranna została jedna osoba, której udzielana jest pomoc na miejscu. Policja obecnie ustala przyczyny wypadku.

Trasa w kierunku Warszawy jest nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazdy - kierowcy jadący od strony Poznania powinni zjechać na węźle Stryków do DK 14 - Głowno - Łyszkowice, następnie DW 704 do A2 i powrócić na autostradę na węźle Łowicz. Kierowcy podróżujący autostradą A1 powinni z węzła Łódź Północ dojechać do węzła Stryków i dalej jechać DK 14.

Według drogowców utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin.

Reklama

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warszawa: Wypadek z udziałem autobusu. Kierowca wjechał w zaparkowane samochody

    We wtorek (7 lipca) doszło do wypadku z udziałem autobusu miejskiego w Warszawie. Jak podaje reporter TVN Warszawa - kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w trzy zaparkowane na ulicy... więcej