Łódzkie: Zablokowana autostrada A2 w kierunku Warszawy

Wtorek, 5 września 2017 (07:32)

Po zderzeniu dwóch samochodów całkowicie zablokowany jest przejazd autostradą A2 w kierunku Warszawy na odcinku między węzłami Łódź Północ i Łowicz. Policja kieruje podróżujących objazdami.

Według informacji podanych przez dyżurną w Punkcie Informacji Drogowej łódzkiego oddziału GDDKiA, na A2 w okolicy MOP Niesułków po godz. 5 rano doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych; jeden z nich się zapalił. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Obecnie jezdnia A2 w kierunku Warszawy na odcinku między węzłem Łódź Płn. i Łowicz jest zablokowana. Informacja o utrudnieniu wyświetlana jest na tablicy na węźle w Strykowie.

Policja i służby drogowe kierują ruch objazdami, blokując zjazd na A2 z autostrady A1 z kierunku Katowice i Gdańsk oraz przejazd dla jadących z Poznania A2 w stronę Warszawy.

Reklama

Czas utrudnienia szacowany jest na kilka godzin.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Wielkopolskie: Kierowca tira prowadził, mając w organizmie cztery promile alkoholu

    Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca tira zatrzymany na obwodnicy Piły (woj. wielkopolskie). Prowadzona przez niego ciężarówka jechała całą szerokością drogi krajowej nr 11. 61-letni... więcej