Łódzkie: Wypadek na A2. Jedna osoba nie żyje

Piątek, 22 marca 2019 (12:43)

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło w piątek na autostradzie A2 w woj. łódzkim. W wyniku zdarzenia droga w kierunku Warszawy jest zablokowana. Według drogowców utrudnienia w ruchu mogą potrwać około czterech godzin.

Zdjęcie

Do wypadku doszło na 355 km autostrady między węzłami Zgierz i Stryków /INTERIA.PL
Do wypadku doszło na 355 km autostrady między węzłami Zgierz i Stryków
/INTERIA.PL

Jak poinformowała PAP Martyna Wdowiak z Punktu Informacji Drogowej łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło ok. godz. 12 na 355 km autostrady między węzłami Zgierz i Stryków.

Samochód osobowy jadący w kierunku Poznania - z niewiadomych jeszcze przyczyn - zjechał z drogi, przebił się przez bariery i uderzył czołowo w samochód ciężarowy jadący w kierunku Warszawy. W wyniku zdarzenia jedna osoba zginęła.

Reklama

Trasa w kierunku stolicy jest zablokowana, zorganizowano objazdy. Kierowcy muszą zjechać z autostrady na węźle Zgierz i dalej jechać drogą wojewódzką 702 w kierunku Zgierza. W Zgierzu muszą kierować się na dk nr 71 w kierunku Strykowa i wrócić na autostradę na węźle Stryków.

Według drogowców utrudnienia w ruchu mogą potrwać, co najmniej cztery godziny.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Tragiczny wypadek koło Górzycy. Zginęło trzech nastolatków

    W poniedziałek rano (18 maja) w wypadku niedaleko Górzycy w woj. lubuskim zginęło dwóch 16-latków i 15-latek. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu słubickiego. "Żaden z nich nie miał prawa jazdy,... więcej