​Łódzkie: Utrudnienia po tym, jak ciężarówka spadła z nasypu

Sobota, 2 marca 2019 (10:50)

Nawet do wieczora mają potrwać utrudnienia w ruchu w kierunku Łodzi na drodze krajowej nr S14, gdzie okolicy Dobronia (łódzkie) ciężarówka spadła z nasypu drogi.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /East News
Zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /East News

Jak poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, pojazd ciężarowy spadł z kilkumetrowego nasypu drogi i przewrócił się około godz. 2 w sobotę. Nikt nie został ranny.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracują służby; zablokowany jest pas prawy i awaryjny. Przewiduje się jednak, że różnego typu utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać do godzin wieczornych. Do wyciągnięcia ciężarówki, która obecnie znajduje się ok. 10 metrów poniżej poziomu drogi, zostanie użyty holownik. Przed wciągnięciem pojazdu prawdopodobnie niezbędny będzie także przeładunek ciężarówki.

Reklama

Służby drogowe uprzedzają, że problemy na S14, spowodowane usuwaniem skutków zdarzenia, mogą potrwać kilkanaście godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Mazowieckie: Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił mężczyznę

    Pociąg towarowy potrącił w środę (3 czerwca) mężczyznę znajdującego się na torowisku na odcinku kolejowym Parzniew - Brwinów (pow. pruszkowski) - powiedziała mł. asp. Marta Słomińska z... więcej