Łódzkie: Utrudnienia na A1 w kierunku Warszawy

Wtorek, 13 sierpnia 2019 (08:25)

Na utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy podróżujący autostradą A1 w Łódzkiem. W wyniku wypadku jedna osoba została ranna. Zablokowany jest zjazd z A1 na drogę ekspresową S8 w kierunku Warszawy.

Zdjęcie

/INTERIA.PL
/INTERIA.PL

Jak poinformował Jacek Buczyński z Punktu Informacji Drogowej z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowej i Autostrad, do zdarzenia doszło we wtorek rano na 324. kilometrze trasy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód.

Z niewiadomych jeszcze przyczyn samochód ciężarowy zjechał do rowu. Jedna osoba została ranna. Zablokowany jest zjazd z A1 na S8 w kierunku Warszawy. Przejazd A1 w kierunku Gdańska odbywa się bez utrudnień.

Reklama

Kierowcy jadący w stronę Warszawy mogą jechać do węzła Brzeziny i dk nr 72 albo do węzła Łódź Górna do drogi wojewódzkiej 713, ewentualnie do węzła Łódź Północ do autostrady A2.

Według drogowców utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 10. Brak jest informacji o uszkodzeniu infrastruktury drogowej. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódzkie: Kierowca zginął w wypadku na A1. Wyznaczono objazdy

    Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 w okolicy Łodzi, w którym zginął 50-letni kierowca – przekazała w czwartek rano rzeczniczka... więcej