Łódzkie: Uderzył w bariery, dachował i stoczył się po skarpie

Piątek, 26 września 2014 (12:22)

Do godz. 18 będzie zablokowany zjazd z autostrady A1 na A2 w kierunku Warszawy na węźle Łódź Północ. Rano doszło tam do wypadku samochodu osobowego jadącego od strony Gdańska.

Zdjęcie

Na miejscu pracuje policja /123/RF PICSEL
Na miejscu pracuje policja
/123/RF PICSEL

Do wypadku doszło, gdy auto z dużą prędkością uderzyło w bariery wiaduktu, po czym dachowało, spadło z wysokości 6 metrów i stoczyło się po skarpie.

Na miejscu zginął 58-letni pasażer z tego samochodu. 43-letni kierowca przeżył wypadek, ale był zakleszczony w aucie. Uwolnili go strażacy i mężczyzna trafił do łódzkiego szpitala im. WAM.

Reklama

Jeszcze nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku i czy kierowca był trzeźwy. Zostanie od niego pobrana krew, która będzie zbadana pod kątem obecności alkoholu.

Policjanci kierują samochody, jadące od strony Gdańska w stronę Warszawy, objazdem po budowanym fragmencie węzła Łódź Północ. Należy w tym miejscu spodziewać się korków i wolniejszego tempa podróży.

Agnieszka Wyderka

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej