Łódzkie: Śmiertelny wypadek na S8. Nie żyją dwie osoby

Poniedziałek, 4 maja (19:24)

Dwie osoby zginęły, a dwie zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w poniedziałek na drodze ekspresowej S8 w Łódzkiem. Na czas lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zablokowano jezdnię w kierunku Wrocławia.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Jak poinformował Hubert Graczyk z Punktu Informacji Drogowej w Łodzi, do wypadku doszło na 209. kilometrze trasy, między węzłami Róża i Łask, na jezdni w kierunku Wrocławia.

Według oficera prasowego łódzkiej straży pożarnej mł. brygadiera Jędrzeja Pawlaka, zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W wyniku uderzenia jeden z pojazdów dachował i wpadł do rowu. W wypadku zginęły dwie osoby - dorosły mężczyzna oraz ok. 10-letnia dziewczynka. Samochodem podróżowały jeszcze kobieta, która trafiła do szpitala w Pabianicach, oraz ok. 12-letnia dziewczynka, którą przetransportowano do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Reklama

Jak poinformował Graczyk, utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 21:30.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek w Pyrzycach. Kierowca wypadł z auta

    Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielę (20 września) na odcinku Stary Przylep-Zaborsko w powiecie pyrzyckim (woj. zachodniopomorskie). Kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie stracił... więcej