Łódzkie: Śmiertelnie potrącił 79-latka na pasach

Niedziela, 8 marca (10:34)

Policjanci z Kutna pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Kutnie. Kierujący audi A4 na przejściu dla pieszych potrącił 79-letniego mężczyznę. Poszkodowany zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń.

Zdjęcie

Łódzkie: Kierujący audi śmiertelnie potrącił mężczyznę na pasach (zdjęcie ilustracyjne) /fot. Karol Makurat /Reporter
Łódzkie: Kierujący audi śmiertelnie potrącił mężczyznę na pasach (zdjęcie ilustracyjne)
/fot. Karol Makurat /Reporter

Jak wyjaśnił w niedzielę PAP Radosław Gwis z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi do zdarzenia doszło w sobotę na ul. Północnej w Kutnie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni mieszkaniec Kutna kierujący samochodem audi A4 na przejściu dla pieszych potrącił 79-letniego mężczyznę. Pieszy został przewieziony do kutnowskiego szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku godzinach.

Reklama

Kierowca był trzeźwy. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody związane z wypadkiem oraz przesłuchali świadków.

Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśnia kutnowska policja.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Zderzenie samochodu z pociągiem. Jedna osoba ranna

    W Mikołowie w woj. śląskim doszło w środę 3 czerwca do wypadku na przejeździe kolejowym. Pociąg Kolei Śląskich zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zdarzenia ranna została osoba kierująca... więcej