Łódzkie: Śmiertelne potrącenie rowerzysty na DK91

Środa, 16 września 2020 (23:24)

W wypadku na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Borowiecko zginął rowerzysta. Trasa została zablokowana zarówno w kierunku Radomska, jak i Piotrkowa Trybunalskiego. Wyznaczono objazdy.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

- Do śmiertelnego potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy doszło w środę 16 wrzesnia około godz. 22.30 na 53. kilometrze drogi krajowej nr 91 w miejscowości Borowiecko" - przekazał Jacek Plisiecki z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Reklama

Policja wyznaczyła objazdy. Jadąc w kierunku Piotrkowa, należy kierować się obwodnicą Radomska do drogi krajowej nr 1, dalej w Kamieńsku drogą wojewódzką nr 484 do drogi krajowej nr 91. Podróżujący w kierunku Radomska powinni w Kamieńsku dojechać drogą wojewódzką nr 484 do drogi krajowej nr 1, dalej drogą krajową nr 42 do DK nr 91 w Radomsku.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Groźny wypadek na "zakręcie mistrzów" w Rudzie Śląskiej. Jest nagranie

    Kierowca wpadł w poślizg, a samochód z dużą siłą uderzył w pobocze i wyskoczył w powietrze. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na DTŚ w Rudzie Śląskiej. Zarejestrowała je kamera monitoringu. więcej