Łódzkie: Po śmiertelnym wypadku zablokowana droga krajowa

Sobota, 31 października (16:58)

Około godz. 19.30 zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 1 w Szczepocicach Rządowych (Łódzkie). Trasa była zablokowana od ponad trzech godzin po śmiertelnym wypadku, w którym zginęły dwie osoby.

Zdjęcie

Po zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zablokowana jest droga krajowa nr 1 w Szczepocicach Rządowych. /123RF/PICSEL
Po zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego zablokowana jest droga krajowa nr 1 w Szczepocicach Rządowych.
/123RF/PICSEL

O zakończeniu utrudnień w ruchu poinformował Karol Barcicki z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Do tragicznego w skutkach zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło w sobotę około godz. 16 na budowanym odcinku dk nr 1 w Szczepocicach Rządowych. Jak wstępnie ustaliła policja, 58-letni kierowca opla nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał pod ciężarowego MAN-a. Mężczyzna i podróżująca z nim kobieta zginęli na miejscu.

Reklama

Według śledczych, kierowca ciężarówki był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia bada policja pod nadzorem radomszczańskiej prokuratury.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Świętokrzyskie: Zderzenie samochodu ze stadem jeleni. Dziecko w szpitalu

    Samochód osobowy uderzył w przechodzące przez jezdnię stado jeleni. Do wypadku doszło w okolicach Jacentowa (woj. świętokrzyskie). Jadące z dwojgiem dorosłych roczne dziecko trafiło na konsultację... więcej