Łódzkie: Kolejne utrudnienia na A2

Środa, 23 sierpnia 2017 (12:42)
Aktualizacja: Środa, 23 sierpnia 2017 (13:34)

W związku z wypadkiem, do którego doszło między węzłem Łódź Północ a węzłem Stryków w stronę Poznania, otwarto bramki techniczne na zjazdach na Brzeziny i Stryków, aby rozładować tworzące się tam korki - poinformowała PAP policja.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Policja
zdj. ilustracyjne
/Policja

Do wypadku doszło przed południem. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Jedna osoba została ranna.

Jak informuje policja, w związku z zdarzeniem od strony Łowicza blokowany jest wjazd na autostradę A2 w stronę Poznania. Autostrada A1 od Gdańska w stronę Poznania (przed węzłem Stryków) została zablokowana przez służby autostradowe. Z kolei autostrada A1 w kierunku od Katowic w stronę Poznania (przed węzłem Stryków) została zablokowana przez patrol policji.

Reklama

Na miejscu tworzą się korki. Aby je rozładować, otworzono bramki techniczne na autostradzie A2 na zjazdach na Brzeziny i Stryków.

Drogowcy apelują, aby jadący z północy w kierunku Poznania kierowali się na węźle Kutno Wschód na drogę krajową 92, natomiast jadący z południa Polski na węźle Łódź Południe powinni zjechać na drogę ekspresową S8. Z kolei kierowcy poruszający się od strony Warszawy proszeni są o zjechanie na węźle Łódź Północ na autostradę A1 i dojechać do drogi ekspresowej S8 w stronę Sieradza.

Zdaniem drogowców, utrudnienia w ruchu mogą potrwać co najmniej do godz. 16.30.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również