Łódzkie: Autostrada A2 częściowo przejezdna w kierunku Warszawy

Czwartek, 13 grudnia 2018 (20:52)
Aktualizacja: Czwartek, 13 grudnia 2018 (21:53)

Przejezdny jest jeden z pasów ruchu na autostradzie A2 w kierunku Warszawy między węzłami Łódź-Północ i Łowicz - poinformował PAP dyżurny ruchu łódzkiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. Trasa była zablokowana po zderzeniu czterech aut.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /East News
Zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /East News

Kierowcy podróżujący w stronę stolicy mogą korzystać z lewego pasa ruchu. Zablokowany jest pas prawy, który ma zostać udrożniony w ciągu dwóch godzin.

Autostrada A2 w kierunku Warszawy była nieprzejezdna przez godzinę po wypadku, w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe i ciężarówka. 

Reklama

Do zderzenia, w wyniku którego poszkodowana została jedna osoba, doszło po godz. 20.00 na 382. kilometrze trasy w okolicach miejscowości Baranówka (Łódzkie). 

Policja wyznaczyła objazdy - od węzła Stryków drogą krajową nr 14 oraz drogą wojewódzką nr 704 i powrót na A2 na węźle Łowicz.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warszawa: Wypadek z udziałem autobusu. Kierowca wjechał w zaparkowane samochody

    We wtorek (7 lipca) doszło do wypadku z udziałem autobusu miejskiego w Warszawie. Jak podaje reporter TVN Warszawa - kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w trzy zaparkowane na ulicy... więcej