​Łódzkie: Autostrada A1 zablokowana

Poniedziałek, 6 stycznia 2020 (17:12)

Nieprzejezdna jest autostrada A1 w kierunku Katowic po zderzeniu trzech samochodów osobowych. Do kolizji, w której nie było osób poszkodowanych, doszło w Piotrkowie Trybunalskim (woj. łódzkie) - poinformował rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi, st. kpt. Jędrzej Pawlak.

Zdjęcie

zdj. iustracyjne /Przemek Świderski /East News
zdj. iustracyjne
/Przemek Świderski /East News

Pojazdy zderzyły się na 349. kilometrze A1. To odcinek autostrady między węzłami Piotrków Trybunalski Zachód i Piotrków Trybunalski Południe.

Jak przekazał st. kpt Pawlak, w poniedziałek przed godz. 17 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Reklama

Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Jego okoliczności wyjaśnia policja. Na miejscu pracują też dwa zastępy straży pożarnej.

Obecnie droga jest zablokowana w kierunku Katowic. Zdaniem drogowców, utrudnienia mogą potrwać co najmniej dwie godziny.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: Wypadek na A4. Autostrada jest nieprzejezdna

    Po kolizji auta osobowego i ciężarówki, do jakiej doszło na wysokości miejscowości Udanin na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia, droga jest nieprzejezdna. Z powodu opadów śniegu warunki drogowe... więcej