Łódzkie: 11 osób rannych w zderzeniu tira i dwóch busów

Czwartek, 21 czerwca 2018 (08:19)

W miejscowości Jarosty (woj. łódzkie) doszło do zderzenia dwóch busów, samochodu osobowego i ciężarowego, w wyniku którego 11 osób zostało niegroźnie rannych. Droga krajowa DK91 jest zablokowana.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Adam Staśkiewicz /East News
zdj. ilustracyjne
/Adam Staśkiewicz /East News

O zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 7.30, poinformował PAP rzecznik prasowy straży pożarnej w Łódzkiem st. kpt. Jędrzej Pawlak.

"Pojazdami podróżowały w sumie 24 osoby, 11 z nich zostało niegroźnie rannych - mają obtarcia i stłuczenia. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obecnie są zabierane z miejsca wypadku do szpitali w Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim" - przekazał PAP asp. Ilona Sidorko z piotrowskiej policji.

Reklama

Wyjaśniła, że na pasie w kierunku Łodzi zderzyły się cztery pojazdy - dwa busy przewożące pracowników do pracy, samochód osobowy marki suzuki oraz pojazd ciężarowy.

Asp. Sidorko dodała, że osoby kierujące samochodami były trzeźwe.

Na miejscu pracuje sześć zastępów straży pożarnej oraz pozostałe służby.

Droga DK91 łącząca Łódź z Piotrkowem Trybunalskim jest całkowicie zablokowana w okolicach miejscowości Jarosty. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: Śmiertelny wypadek na A4

    Jedna osoba zginęła po tym, jak auto wypadło z trasy na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty (woj. dolnośląskie). Trasa w miejscy wypadku jest nieprzejezdna. więcej