Łódź: Nietrzeźwy spowodował wypadek. Zginął 59-latek

Niedziela, 25 października 2020 (11:45)

Mający 1,2 promila alkoholu w organizmie kierowca bmw spowodował w Łodzi wypadek, w wyniku którego zginął prowadzący volkswagena 59-latek - poinformował nadkom. Adam Kolasa z łódzkiej policji.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Łódzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę (24 października) wieczorem u zbiegu ulic Rzgowskiej i Dąbrowskiego w Łodzi.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 29-letni kierujący, jadąc bmw ulicą Rzgowską w kierunku centrum, nie dostosował prędkości do warunków drogowych i doprowadził do zderzenia z volkswagenem passatem - podał nadkom. Adam Kolasa z biura prasowego łódzkiej policji.

Reklama

- Volkswagen popchnięty przez bmw uderzył w kierowanego przez 52-latkę mini coopera. Za kierownicą volkswagena znajdował się 59-letni mężczyzna, który został przetransportowany do szpitala - przekazał Kolasa. - Niestety, mimo starań lekarzy nie udało się go uratować - dodał.

Policjanci poinformowali, że kierujący bmw miał w organizmie 1,2 promila alkoholu.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Turyści wracają spod Tatr. Ogromne korki na zakopiance

    Turyści, którzy w niedzielę wyjeżdżają z Zakopanego, muszą się liczyć z dużymi korkami na popularnej zakopiance. Podróż spod Tatr do granic Krakowa zajmuje około trzy godziny. więcej