​Łódź: Dwie osoby lekko ranne w zderzeniu tramwajów

Sobota, 29 lipca 2017 (14:00)

Dwie osoby zostały lekko ranne w zderzeniu dwóch tramwajów w Łodzi. Jeden z poszkodowanych został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem w okolicach skrzyżowania al. Śmigłego-Rydza i ul. Przybyszewskiego.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /LUKASZ SOLSKI /East News
Zdjęcie ilustracyjne
/LUKASZ SOLSKI /East News

Jak poinformował PAP asp. sztab. Radosław Gwis z biura prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że jadący al. Śmigłego-Rydza motorniczy linii nr 4 dojeżdżając do przystanku nie zdążył zatrzymać pojazdu, uderzając w tył stojącego za nim tramwaju linii 14.

"Uderzenie nie było mocne, ale w jego efekcie poszkodowane zostały dwie osoby. Jedna z nich doznała niegroźnych obrażeń i została opatrzona na miejscu. Drugi pasażer został odwieziony do szpitala, ale jego uraz też nie jest poważny" - powiedział.

Reklama

Dodał, że motorniczy hamując prawdopodobnie źle ocenił odległość od stojącego na przystanku pojazdu. Sprawa ma zakończyć się mandatem. Ruch w okolicach skrzyżowania al. Śmigłego-Rydza i ul. Przybyszewskiego odbywa się normalnie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Opolskie: Wypadek pod Praszką. Jedna osoba nie żyje, trzy ranne

    Cztery osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę nad ranem pod Praszką - poinformował oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu. więcej