Kujawsko-pomorskie: Wypadek koło Świecia, S5 zablokowana

Środa, 27 grudnia 2017 (19:38)

Droga ekspresowa S5 jest całkowicie zablokowana w miejscowości Morsk nieopodal Świecia w woj. kujawsko-pomorskim. Doszło tam do zderzenia ciężarówki i samochodu osobowego. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Jakub Porzycki /Agencja FORUM
Zdj. ilustracyjne
/Jakub Porzycki /Agencja FORUM

"Nie znam stanu osób uczestniczących w wypadku, ale wiem, że trzy z nich zostały zabrane przez pogotowie do szpitala. Są to matka i dwójka dzieci. Odnośnie czwartej osoby poszkodowanej w wypadku nie mogę nic powiedzieć, bo nie mam na razie takich informacji. Na miejscu działają trzy zastępy straży pożarnej" - powiedział PAP dyżurny operacyjny komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej Mariusz Kwiatkowski.

Droga łącząca m.in. Grudziądz z Bydgoszczą i Poznaniem jest zablokowana całkowicie, a utrudnienia mogą występować w tym miejscu przez najbliższe godziny.

Reklama

"Jeden z samochodów, który uległ wypadkowi, to cysterna przewożąca olej napędowy. Na szczęście nie uległa ona rozszczelnieniu, więc jeżeli chodzi o cysternę i jej ładunek, to nie stanowią one większego zagrożenia" - dodał Kwiatkowski.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kielce: Pijany 21-latek spowodował kolizje na deptaku

    2,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który w sobotę po północy (1 sierpnia) rozbił się samochodem na ulicy Sienkiewicza w Kielcach. 21-latek, jadąc wzdłuż kieleckiego deptaku, zakończył... więcej