Kujawsko-pomorskie: Drogi nr 10 i 91 zablokowane

Środa, 24 października 2018 (09:09)

Zablokowana jest droga krajowa nr 91 w Otłoczynie k. Aleksandrowa Kujawskiego, pomiędzy Toruniem i Ciechocinkiem, gdzie w środę samochód osobowy uderzył w drzewo. Ranne zostały trzy osoby - poinformował dyżurny kujawsko-pomorskiej Państwowej Straży Pożarnej. Do wypadku doszło również na krajowej "dziesiątce".

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Piotr Jędzura /Reporter
Zdj. ilustracyjne
/Piotr Jędzura /Reporter

Samochód po uderzeniu w drzewo odbił się i znowu znalazł się na jezdni. Trzy osoby jadące autem doznały obrażeń i zostały przewiezione do szpitala.

Na miejscu akcji jest pięć zastępów strażaków. 

Reklama

Szosa będzie zablokowana do czasu przeprowadzenia oględzin przez policjantów i usunięcia rozbitego pojazdu. 

Wypadek na "dziesiątce"

Zablokowana jest także droga krajowa nr 10 w Emilianowie koło Bydgoszczy, gdzie czołowo zderzył się samochód osobowy z samochodem ciężarowym, ranna została jedna osoba - poinformował dyżurny kujawsko-pomorskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Poszkodowana osoba została przewieziona do szpitala. Trasa będzie zablokowana do czasu przeprowadzenia oględzin przez policję i sprzątnięcia drogi. Na miejscu wypadku są cztery zastępy straży pożarnej. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Tragiczny wypadek koło Górzycy. Zginęło trzech nastolatków

    W poniedziałek rano (18 maja) w wypadku niedaleko Górzycy w woj. lubuskim zginęło dwóch 16-latków i 15-latek. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu słubickiego. "Żaden z nich nie miał prawa jazdy,... więcej