Kolejny wypadek ukraińskiego busa w Polsce. Zginęła pasażerka

Środa, 24 sierpnia 2016 (09:43)

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w środę nad ranem na terenie gminy Kamień (woj. lubelskie). Bus z ukraińską rejestracją uderzył w drzewo i rozbił się - informuje "Kurier Lubelski". Jedna z pasażerek poniosła śmierć na miejscu.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Piotr Łatacha /123/RF PICSEL
zdj. ilustracyjne
/Piotr Łatacha /123/RF PICSEL

Do zdarzenia doszło około godziny 4.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem 39-letni obywatel Ukrainy zjechał z drogi i uderzył w drzewo w miejscowości Natalin.

Samochodem podróżowały 4 osoby, obywatele Ukrainy. Jedna z pasażerek, 29-latka, zginęła na miejscu. Dwie inne wraz z kierowcą zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami ciała.

Reklama

Policja poinformowała, że kierujący samochodem mężczyzna był trzeźwy.
To już drugi wypadek ukraińskiego busa w woj. lubelskim w ciągu ostatniej doby. We wtorek po południu na lubelskiej obwodnicy również rozbił się bus. W wyniku wypadku śmierć poniosło 5 osób, a 2 zostały ranne.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Warszawa: Wypadek podczas akcji CBŚP

    Podczas akcji Centralnego Biura Śledczego Policji w Wawrze (dzielnica Warszawy) doszło do zderzenia kilku pojazdów, w tym radiowozów - poinformowała w poniedziałek 29 czerwca rzeczniczka CBŚP... więcej