Kolejne utrudnienia na A4: Zapalił się samochód

Piątek, 24 lipca 2015 (06:10)
Aktualizacja: Piątek, 24 lipca 2015 (07:52)

Kolejne utrudnienia na autostradzie A4 w kierunku Katowic na wysokości Oławy. Zapalił się samochód - informuje TVP Info. Na tym samym odcinku wczoraj miał miejsce gigantyczny karambol z udziałem kilkunastu pojazdów.

Zdjęcie

Zdjęcie z wczorajszego karambolu. Dziś na tym samym odcinku A4 znów pojawiły się utrudnienia /Maciej Kulczyński /PAP
Zdjęcie z wczorajszego karambolu. Dziś na tym samym odcinku A4 znów pojawiły się utrudnienia
/Maciej Kulczyński /PAP

POLECAMY: Czarna seria na polskich drogach. Policja podaje powody

Dzisiejsze utrudnienia to nie efekt wczorajszego wypadku. - Ruch udrożniono około godz. 4.45 - poinformował na antenie TVP Info asp. Witold Walkowiak, kierownik Ogniwa Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Oławie.

Reklama

Dziś jednak na trasie w pobliżu Wrocławia w kierunku Katowic znów utworzył się kilkukilometrowy korek. To z powodu samochodu, który zapalił się na drodze. Po jakimś czasie korek się rozładował, ale ruch w tamtym miejscu wciąż jest wzmożony.

Niedaleko miejsca wypadku remontowany jest fragment autostrady. To powoduje, że przejazd także tam wiąże się z trudnościami.

Przypomnijmy, że wczoraj na autostradzie A4 miał miejsce karambol z udziałem kilkunastu samochodów. Według wstępnych ustaleń policji, sprawcą wypadku jest kierowca ciężarówki, przewożącej szyby. Z niewiadomych jeszcze przyczyn tir wjechał w sznur stojących w korku samochodów. Jak informował wczoraj reporter TVP Info, kierowca ciężarówki najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Zobacz zdjęcia z wczorajszego wypadku:

Karambol na A4. "To było jak domino"

liczba zdjęć: 9

Karambol na A4. Zderzyło się kilkanaście samochodów, trzy osoby nie żyją (TVN24/x-news)

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubuskie: Samochód uderzył w drzewo i spłonął. Zginęły dwie osoby

    W nocy z czwartku na piątek na drodze wojewódzkiej nr 300 w powiecie żagańskim (woj. lubuskie) osobowy mercedes, prawdopodobnie po kolizji z dzikiem, uderzył w drzewo i stanął w płomieniach. W... więcej