Kilkunastokilometrowy korek na A4

Niedziela, 5 sierpnia 2018 (12:09)

Jedna osoba zginęła i jedna została ranna po wypadku, do którego doszło w niedzielę na autostradzie A4 między miejscowościami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty na pasie w kierunku Zgorzelca. Korek w miejscu wypadku ma 11 kilometrów. Policja wprowadziła objazdy.

Zdjęcie

Dolnośląskie: Kilkunastokilometrowy korek na A4 po śmiertelnym wypadku /Piotr Jędzura /East News
Dolnośląskie: Kilkunastokilometrowy korek na A4 po śmiertelnym wypadku
/Piotr Jędzura /East News

Jak przekazał PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, pomiędzy miejscowościami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty, na nitce autostrady A4 w kierunku Zgorzelca, zderzyły się trzy auta. W wypadku śmierć poniosła jedna osoba i jedna została ranna - podał dyżurny.

A4 w miejscu wypadku jest zablokowana. Korek ma tam już jedenaście kilometrów i według GDDKiA ma "tendencję rosnącą".

Reklama

Policja wprowadziła objazdy. Auta, które utknęły przed węzłem Kąty Wrocławskie kierowane są na Kąty Wrocławskie i przez miejscowości Pełcznica i Piotrowice do węzła Kostomłoty. Zaś pojazdy, które stoją przez węzłem Pietrzykowice kierowane są na tę miejscowość i później przez Kąty Wrocławskie do węzła Kostomłoty. 

Utrudnienia w miejscu wypadku potrwają co najmniej dwie godziny.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Auto uderzyło w słup. Zginęli dwaj 19-latkowie

    W nocy z czwartku na piątek, na drodze wojewódzkiej nr 482 w miejscowości Okup Wielki (Łódzkie), samochód zjechał z trasy i uderzył w słup oświetleniowy. Autem podróżowało trzech młodych mężczyzn.... więcej