Karambol we Wrocławiu: Zderzyło się 10 pojazdów

Czwartek, 30 października 2014 (14:11)
Aktualizacja: Czwartek, 30 października 2014 (19:42)

Karambol w centrum Wrocławia. Na skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich zderzyło się dziewięć samochodów i autobus. Jego kierowca najprawdopodobniej zasłabł. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Informację dostał RMF FM na Gorącą Linię.

Zdjęcie

fot. Bartek Paulus /RMF24
fot. Bartek Paulus
/RMF24

Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu ulic Hallera i Powstańców Śląskich. - Autobus komunikacji miejskiej zjechał z prawego pasa na lewy i uderzył w samochody stojące na czerwonym świetle - relacjonuje Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Ranne zostały cztery osoby. To kierowca i pasażerowie samochodów. - Dostałem uderzenie, przeciągnął mnie kilkadziesiąt metrów i tyle. Uderzyłem w kilka samochodów, ale nic mi nie jest. Jechałem sam, tak, że jest wszystko ok - mówił reporterowi RMF FM Bartkowi Paulusowi jeden z kierowców, który brał udział w wypadku.

Reklama

- Autobus nie wyhamował i po kolei taranował samochody. W autobusie nikomu nic się nie stało - relacjonuje z kolei jeden z pasażerów. Jak wstępnie ustaliła policja, kierowca autobusu najprawdopodobniej zasłabł.

Bartek Paulus

Więcej zdjęć na stronie RMF24.pl

Zdjęcie

fot. Bartek Paulus /RMF24
fot. Bartek Paulus
/RMF24

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • ​Podhale: 11-latek za kierownicą wiózł ośmioletniego brata

    Zakopiańscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę fiata. Okazało się, że jest nim 11-latek, który wiózł w samochodzie swojego ośmioletniego brata. Mama dzieci obserwowała wszystko, idąc... więcej