Karambol na Śląsku. Zderzyło się 15 samochodów

Środa, 27 grudnia 2017 (09:08)
Aktualizacja: Środa, 27 grudnia 2017 (10:08)

Do karambolu z udziałem 15 samochodów doszło w woj. śląskim na drodze krajowej nr 86 w kierunku Częstochowy - donosi "Dziennik Zachodni".

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Piotr Kamionka /Reporter
zdj. ilustracyjne
/Piotr Kamionka /Reporter

Do wypadku doszło po godz. 6.30 w gęstej mgle i na bardzo śliskiej nawierzchni drogi w Będzinie.

Początkowo policja odebrała wiadomość o zderzeniu się dwóch samochodów, jednak potem liczba szybko rosła. Ostatecznie okazało się, że w karambolu zderzyło się 15 aut.

Reklama

Jeden z kierowców - 28-letni mężczyzna - został poważnie ranny i przetransportowany do szpitala - informuje "Dziennik Zachodni".

Większość pojazdów zostało nieznacznie uszkodzonych - ich kierowcy zdecydowali się kontynuować jazdę, nie czekając na interwencję policji. Na miejscu pozostało siedem samochodów.

W akcji ratowniczej udział brały trzy zastępy straży pożarnej, cztery zastępy OSP, policja i Inspekcja Transportu Drogowego. Tworzyły się korki, policja wyznaczyła objazd. Udało się już przywrócić normalny ruch.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pijany 33-latek wiózł w aucie czworo dzieci. Nie miał prawa jazdy

    Pijany mężczyzna wiózł w samochodzie czworo dzieci. Zatrzymano go w poniedziałek 1 czerwca w okolicy Wejherowa na Pomorzu. 33-latek miał półtora promila alkoholu w organizmie. więcej