Karambol na Podkarpaciu. 10 osób trafiło do szpitala

Czwartek, 29 marca (18:31)

Po zderzeniu się na obwodnicy Radymna (Podkarpackie) trzech samochodów osobowych i pasażerskiego busa relacji Rzeszów-Przemyśl 10 osób trafiło do szpitala.

Zdjęcie

Miejsce wypadku na drodze krajowej nr 94 w Radymnie, gdzie doszło do zderzenia 4 pojazdów, w tym busa z pasażerami. /Darek Delmanowicz /PAP
Miejsce wypadku na drodze krajowej nr 94 w Radymnie, gdzie doszło do zderzenia 4 pojazdów, w tym busa z pasażerami.
/Darek Delmanowicz /PAP

Do wypadku doszło w czwartek późnym popołudniem.

Jak poinformowała rzeczniczka podkarpackiej policji nadkom. Marta Tabasz-Rygiel, wypadek wydarzył się przy skrzyżowaniu dróg krajowych 94 i 77. Kierowca audi, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa busowi, którego kierowca, by uniknąć zderzenia, odbił w lewo i uderzył w osobowego hyundaia, a ten z kolei w hondę.

Reklama

Rzecznik podkarpackiej Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. Marcin Betleja poinformował, że w wyniku zderzenia poszkodowanych zostało 10 osób, które trafiły do szpitala. Cztery są poważnie ranne, ale wszyscy byli przytomni.

Tabasz-Rygiel dodała, że droga krajowa nr 94 jest zablokowana w obu kierunkach. Policja kieruje na objazd przez Radymno, a w drugą stronę - na autostradę.

Wypadek z udziałem busa. 10 rannych

liczba zdjęć: 5

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • RMF: Kolizja w Warszawie. Za kierownicą opla - 101-latek

    ​Nietypowy wypadek w Warszawie. Wczoraj wieczorem, w bariery Mostu Siekierkowskiego uderzył osobowy opel. Za kierownicą siedział... 101-letni kierowca - informuje RMF FM. więcej