Karambol na Mazowszu. Ranne zostało siedmioletnie dziecko

Poniedziałek, 21 września (20:25)

Autobus i siedem samochodów osobowych zderzyły się w Piasecznie (woj. mazowieckie). Droga jest zablokowana. Siedmioletnie dziecko trafiło do szpitala - powiedział w poniedziałek (21 września) rzecznik piaseczyńskiej policji nadkom. Jarosław Sawicki.

Zdjęcie

Policja; zdj. ilustracyjne /123RF/PICSEL
Policja; zdj. ilustracyjne
/123RF/PICSEL

Jak przekazał nadkomisarz Sawicki, do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 17 na ul. Pod Bateriami w Piasecznie. - Kierowca autobusu z nieznanych przyczyn uderzył w stojące w korku bmw, które następnie przejechało na drugi pas jezdni i zderzyło się z kolejnymi pojazdami. Łącznie w zdarzeniu brało udział osiem pojazdów - powiedział policjant.

Wskazał, że w wyniku tego zdarzenia do szpitala zostało zabrane siedmioletnie dziecko podróżujące osobowym fordem. - Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało i opuściło już szpital - podał.

Reklama

- Wszyscy kierowcy zostali przebadani alkomatem. Okazało się, że jeden z nich, kierowca osobowego bmw, miał niecałe pół promila alkoholu w organizmie. Reszta kierowców była trzeźwa - wyjawił.

Podkreślił również, że droga jest zablokowana. - Samochody mają dużo uszkodzeń. Policjanci przeprowadzają oględziny każdego pojazdu. Będziemy się starać jak najszybciej usunąć te pojazdy i odblokować ruch. Jednak to wymaga czasu - poinformował.

Dodał, że na czas prowadzenia działań policjanci wyznaczyli objazd lokalnymi drogami. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Grojec: 29-letni motocyklista uderzył w słup. Zginął na miejscu

    We wtorek, 20 października, w Grojcu (woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku. 29-letni motocyklista z Bierunia zginął w wypadku drogowym. Na łuku wypadł z jezdni i uderzył w słup... więcej