Karambol na Mazowszu. Duże utrudnienia w kierunku Warszawy

Wtorek, 17 października 2017 (09:18)
Aktualizacja: Wtorek, 17 października 2017 (09:53)

​Duże utrudnienia na drodze ekspresowej S8 w kierunku Warszawy. Na wysokości węzła Opacz, w pobliżu Raszyna, zderzyły się cztery samochody - dwa osobowe i dwa ciężarowe.

Zdjęcie

Policja; zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
Policja; zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Wypadek miał miejsce rano na trasie S8 przed zjazdem na S2 w kierunku lotniska.

"W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy - dwa ciężarowe i dwa osobowe. Z informacji, jakie policjanci otrzymali na miejscu od straży pożarnej wynika, że dwie osoby z nissana - dorosły i pięcioletnie dziecko - zostały przewiezione do szpitala" - poinformowała PAP oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka. Policja nie ma informacji o stanie rannych. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zderzenia.

Reklama

W kierunku Warszawy przejezdny jest tylko lewy pas, pozostałe są zablokowane. Zablokowany jest także jeden, lewy pas w kierunku Katowic.

Rzeczniczka warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Tarnowska poinformowała, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać ok. 3 godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

RMF FM/PAP

Zobacz również

  • Toruń: Pożar naczepy. Zablokowana droga S10

    Zablokowana jest droga ekspresowa S10 na odcinku stanowiącym obwodnicę Torunia, gdzie w poniedziałek zapaliła się naczepa samochodu ciężarowego z makulaturą. Nikomu nic się nie stało – poinformował... więcej