Karambol na drodze. Ranni trafili do szpitala

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 (12:35)

Aż 5 samochodów zderzyło się wczoraj na drodze w pobliżu miejscowości Klonówka. Dwie z uczestniczących w tym wypadku osób doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.

Zdjęcie

Karambol na drodze /KWP Gdańsk
Karambol na drodze
/KWP Gdańsk

Wczoraj około godziny 13:00 na drodze pomiędzy Kolinczem, a Klonówką doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyło 5 samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło, gdy kierowca skody zjechał na lewą stronę drogi, gdzie uderzył w 4 nadjeżdżające z przeciwka samochody.

Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący skodą 48-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mieszkaniec powiatu starogardzkiego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wiadomo już, że pozostali uczestniczący w tym zdarzeniu kierowcy byli trzeźwi. W wyniku tego wypadku 2 pasażerów z samochodu marki Alfa Romeo z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Zatrzymany przez policję mężczyzna niebawem odpowie za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 4,5 roku więzienia.

Reklama


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również