Karambol na DK 7. Droga zablokowana

Niedziela, 26 maja 2019 (16:44)
Aktualizacja: Niedziela, 26 maja 2019 (17:10)

W miejscowości Rybitwy (woj. mazowieckie), na drodze krajowej numer 7 na odcinku Glinojeck-Płońsk, zderzyło się sześć samochodów osobowych i bus. W wyniku wypadku ranna została kobieta, która kierowała jednym z samochodów osobowych.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Oficer dyżurny komendy powiatowej policji w Ciechanowie poinformował, że wypadek został zgłoszony na policję po godz. 14.30. 

"Obecnie na miejscu trwają oględziny. Prawdopodobnie kierująca samochodem kobieta spowodowała szereg zderzeń z innymi pojazdami. Została ranna. Utrudnienia na trasie potrwają na pewno dwie i pół do trzech godzin" - wyjaśnił.

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała w komunikacie, że w wypadku brało udział sześć samochodów osobowych i bus.

Wyznaczono objazdy przez Ciechanów.  W tej chwili pojazdy są kierowane z ronda w miejscowości Dyglin, drogą krajową nr 7 w kierunku Ciechanowa i z Ciechanowa do Płońska na "siódemkę".

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Karambol na zakopiance. Droga zablokowana

    W miejscowości Jawornik na drodze krajowej S7 czyli popularnej Zakopiance doszło w czwartek rano do zderzenia czterech samochodów. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Krakowa i jeden pas w kierunku... więcej