Karambol koło Starachowic. Droga zablokowana

Piątek, 15 listopada 2019 (12:28)

Trzech kierowców zostało przewiezionych do szpitala po zderzeniu pięciu samochodów, do którego doszło w piątek na drodze wojewódzkiej nr 744 k. Starachowic (woj. świętokrzyskie) - poinformowała policja.

Zdjęcie

Policjankta na drodze, zdjęcie ilustracyjne /PIOTR JEDZURA/REPORTER /Reporter
Policjankta na drodze, zdjęcie ilustracyjne
/PIOTR JEDZURA/REPORTER /Reporter

Jak przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach Paweł Kusiak, przed godz. 8 na drodze wojewódzkiej nr 744 zderzyło się pięć pojazdów. "Trzy pojazdy poruszały się w jednym kierunku, dwa - w przeciwnym. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, kierujący audi uderzył w poprzedzający go samochód, a kierowca tego auta w kolejne. Potem jeden z pojazdów zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z dwoma samochodami jadącymi w przeciwną stronę" - opisywał policjant.

W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby - kierowcy trzech aut. "Zostali przetransportowany do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - dodał Kusiak.

Reklama

Wszyscy kierowcy pojazdów - pięciu mężczyzn - byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana, wyznaczono objazdy. "Policjanci kończą czynności na miejscu zdarzenia, usuwają pojazdy z jezdni. Za chwilę ruch zostanie wznowiony" - zapewniał Kusiak.

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Wypadek na A4. Samochód stanął w płomieniach

    Trzy samochody zderzyły się w czwartek rano na gliwickim odcinku autostrady A4. Jeden z pojazdów stanął w płomieniach, zapalił się od niego drugi. Jedna osoba została poszkodowana. W pobliżu doszło... więcej