Jastarnia: Czołowe zderzeniu auta z karetką

Sobota, 9 czerwca 2018 (13:27)

Cztery osoby przewieziono do szpitali po czołowym zderzeniu osobowego auta z karetką pogotowia. Do wypadku doszło w sobotę w Jastarni (Pomorskie). Wśród poszkodowanych jest pacjent, którego wiozła sanitarka, i dwóch ratowników medycznych.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /LUKASZ SOLSKI /East News
Zdjęcie ilustracyjne
/LUKASZ SOLSKI /East News

Jak poinformowała PAP sierż. Ewa Brzezińska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pucku, wypadek zdarzył się w sobotę rano na wjeździe do Jastarni. W karetkę pogotowia przewożącą pacjenta i jego dziecko uderzył czołowo jadący z naprzeciwka osobowy opel. 

"Jak wstępnie ustalili policjanci, auto wykonywało manewr skrętu na przydrożny parking, a jego kierowca - 68-letni mieszkaniec Warszawy - wymusił pierwszeństwo" - poinformowała Brzezińska.

Reklama

Dodała, że po uderzeniu w karetkę opel odbił się od niej i zderzył się z jadącym prawidłowo fiatem.

Brzezińska poinformowała, że w efekcie wypadku do szpitali przewieziono cztery osoby - dwóch ratowników medycznych, pacjenta z sanitarki i jego dziecko. Jeden z ratowników, z podejrzeniem urazu kręgosłupa, został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do specjalistycznej placówki. Pozostałe trzy osoby trafiły do szpitali na badania. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej