Interwencje strażaków przy wypadkach komunikacyjnych

Sobota, 10 sierpnia 2013 (07:26)

Tragiczne godziny w województwie łódzkim Na drodze krajowej nr 1 w Zgierzu strażacy pomagają usunąć pojazd z naczepą, który wbił się pod wiadukt kolejowy. Wcześniej w Łodzi rozcinali samochód, w którym po zderzeniu z drzewem zginęły trzy osoby.

Zdjęcie

W wypadku samochodowym zginęły trzy osoby /Grzegorz Michałowski /PAP
W wypadku samochodowym zginęły trzy osoby
/Grzegorz Michałowski /PAP

Do tego ostatniego wypadku doszło w piątek przed godziną 23 na al. Rydza-Śmigłego przy ul. Przędzalnianej. Osobowy opel podczas wyprzedzania zahaczył o tył audi. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który z dużym impetem wyleciał z drogi i uderzył w drzewo. Wypadku nie przeżyło trzech mężczyzn w wieku ok. 25-40 lat. Czwarty mężczyzna jadący oplem z wieloma obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Strażacy pracują również na drodze krajowej nr 1, gdzie na zgierskim Kuraku pojazd wiozący koparkę nie zastosował się do znaków ograniczających wysokość i wbił się pod wiadukt kolejowy. Przejazd w tym miejscu jest utrudniony. Objazdy na "jedynce" wyznaczono natomiast w pobliżu miejscowości Nowe Ostrowy przy granicy woj. łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Zderzyły się tam dwa samochody. Droga jest zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy przez Gostynin i Kutno. 

Reklama

Opel uderzył w drzewo - 3 ofiary

liczba zdjęć: 8

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek | nie żyje | policja | utrudnienia

Zobacz również

  • Warszawa: Przejechał policjantce po nodze. Miał trzy promile we krwi

    We wtorek wieczorem (26 maja) policjanci zatrzymali w Warszawie mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli drogowej i przejechał policjantce po nodze. Uszkodził też radiowóz. mężczyzna miał w... więcej