Groźny wypadek w Gdyni. 1 osoba nie żyje

Sobota, 2 czerwca 2018 (20:30)

Około godziny 19-ej w Gdyni miał miejsce groźny wypadek samochodowy. W wyniku kolizji z udziałem dwóch samochodów i autobusu 1 osoba nie żyje, 4 zostały ranne.

Wypadek miał miejsce na Alei Zwycięstwa, na wysokości skrzyżowania z ul. Stryjską. Jak powiedział w rozmowie z PAP komisarz Krzysztof Kuśmierczyk, rzecznik Prasowy Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, 1 osoba nie żyje zaś 4 zostały ranne.

"Do wypadku doszło, gdy pojazd osobowy audi na skrzyżowaniu z ul. Stryjską zderzył się z osobowym mercedesem" - powiedział Kuśmierczyk - "Po uderzeniu audi odbiło i uderzyło w autobus stojący na przystanku. W autobusie żaden pasażer nie został ranny".

Jak zaznaczył rzecznik, wszyscy poszkodowani byli pasażerami osobowego audi.

Reklama

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej kierowca mercedesa nie ustąpił pierwszeństwa audi i tak doszło do wypadku" - powiedział Kuśmierczyk.

Policja zaznacza, że trwają utrudnienia w ruchu. "Dwa pasy Alei Zwycięstwa w kierunku Sopotu są obecnie zamknięte" - powiedział Kuśmierczyk.

Informację o wypadku podało RMF FM.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: 12-kilometrowy korek na A4 pod Wrocławiem

    12 kilometrów długości ma zator pojazdów na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Spowodowany jest on zwężeniem trasy w związku z remontem wiaduktu. Zalecany jest objazd - najlepiej już od węzła Legnica... więcej