Gliwice: Zderzenie trzech ciężarówek. Utrudnienia na A4

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 (14:24)

Nawet kilka godzin mogą potrwać utrudnienia na gliwickim odcinku autostrady A4 w kierunku Wrocławia, gdzie w poniedziałek wczesnym popołudniem zderzyły się trzy ciężarówki - informuje śląska policja. Ruch odbywa się wyłącznie pasem awaryjnym. Utworzył się potężny korek.

Zdjęcie

Wypadek /INTERIA.PL
Wypadek
/INTERIA.PL

Jak podała policja, do zderzenia trzech samochodów ciężarowych doszło na 314 kilometrze autostrady w pobliżu gliwickiego węzła Sośnica. Poważnie utrudniony jest ruch w kierunku Wrocławia; w stronę Katowic ruch odbywa się bez zakłóceń.

Nie ma informacji o poszkodowanych. Na miejscu pracują służby, które usuwają skutki kolizji - policjanci ostrzegają, że może to potrwać nawet kilka godzin. Jeden z TIR-ów jest poważnie zniszczony, ma częściowo zmiażdżoną kabinę kierowcy. Dwa inne pojazdy mają mniejsze uszkodzenia.

Reklama

Miejsce kolizji można ominąć, jadąc przez centrum Gliwic, jednak ze względu na duże natężenie ruchu również tam należy liczyć się z korkami.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódź: Pijany i pod wpływem narkotyków uciekał przed policją

    Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 25-latek, który zasnął za kierownicą, a po obudzeniu go przez policjantów zaczął uciekać samochodem. Po zatrzymaniu dodatkowo okazało się, że mężczyzna... więcej